O nás

kontakt
Monika Toth Zakariásová - TothComms

Monika Toth-Zakariásová
Copywriting & communications

Majiteľka spoločnosti TothComms. Okrem kontaktu s klientmi má na starosti copywriting, externú a internú komunikáciu a tvorbu komunikačných stratégií. O svoje dlhoročné skúsenosti sa delí aj prostredníctvom školení komunikačných a prezentačných zručností a realizáciou mediálnych tréningov a koučingu.

Marcel Ružička - TothComms

Marcel Ružička
SEO & web development

Marcel Ružička sa špecializuje na SEO a platenú reklamu vo vyhľadávačoch, tzv. PPC, pre spoločnosť TothComms a SEO Hippie. Marketingu sa venuje od roku 2015 a klientom spoločnosti TothComms ponúka optimalizáciu webu, správu platenej reklamy a tiež tvorbu a správu WordPress webstránok.

Marek Čambal - TothComms

Marek Čambal
Photography, Video & Podcast creations

Marek Čambal sa stará o videoprodukciu, podcasty a fotografické služby. Svoje bohaté skúsenosti z oblasti produkcie prináša do TothComms ako výhradný dodávateľ obrazového a zvukového obsahu.

Posúvame hranice

Komunikácia a všetko, čo s ňou súvisí nás nadchlo ešte na prelome milénia. Začalo to písaním textov k pesničkám, esejí, neskôr prišli na rad PR články v magazínoch a nakoniec nás vtiahol svet médií. Postupne sme odhaľovali čaro písaného a hovoreného slova a zisťovali sme, aký vplyv majú mediálno-komunikačné výstupy na jednotlivcov i spoločnosť.

Keďže sme si jednotlivé princípy vyskúšali na vlastnej koži a všímali si, aké nastavenia fungujú v individuálnych podmienkach, radi by sme naše poznatky a skúsenosti zdieľali s partnermi, ktorí chcú rásť, napredovať a čeliť konkurencii.

Preto sme v roku 2019 založili značku TothComms, špecializujúcu sa na oblasť obsahového marketingu, mediálnych vzťahov a tréningov, komunikačných a interpersonálnych školení a PR. Sledujeme dianie a trendy v tejto oblasti a našim zákazníkom garantujeme kvalitné zabezpečenie ich komunikačných výstupov.

„Sledujeme vaše komunikačné potreby.“

TothComms