ROOMFACTORY, s.r.o.

Naša spolupráca a komunikácia prebieha od začiatku vo veľmi príjemnej rovine vzájomného porozumenia. Výsledkom sú kvalitné výstupy na profesionálnej úrovni. Sme vďační za kreatívny postoj pri tvorbe textov, kedy cítime, že neboli písane „strojovo“, ale naopak – s ľudským prístupom. Bezchybná gramatika a štylizácia sú samozrejmosťou. Orientácia v podkladoch dodaných v angličtine je príjemným bonusom, v ktorom sa pani Toth-Zakariásová bez problémov orientuje.

 

Ing. arch. Martin Bujna

 

PROMO MEDIUM, s.r.o.

Rád by som sa pani Toth-Zakariásovej poďakoval za spoluprácu pri správe sociálnych médií nášho projektu, zahŕňajúcej reklamu a kampane. Oceňujem kvalitu a profesionalitu a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Rastislav Kostolanský, konateľ

 

OZNÁMIMTO.SK

S Monikou z TothComms pravidelne spolupracujeme na vytváraní blogu a obsahu pre sociálne siete. Aj dlhšie texty sú s ľahkosťou a veľmi plynule čitateľné a oceňujem najmä jej schopnosť pozrieť sa na produkt očami koncového zákazníka so zameraním sa na jeho potreby a ich zapracovanie priamo do komunikácie. Rovnako si vážim aj možnosť dlhodobejšieho plánovania s perfektným dodržiavaním termínov a celkový prístup k spolupráci. Ďakujem a určite odporúčam 🙂

 

Martin Kollár, konateľ

SEO Hippie logo

 

SEO Hippie, s.r.o.

Spoluprácu s pani Toth-Zakariásovou hodnotím veľmi kladne od prvého momentu. Vždy jej stačilo stručné zadanie a výsledok nás zakaždým prekvapil, nakoľko si k danej téme urobila svoj prieskum. Ak sme mali z našej strany pripomienky k textu, tak ich promptne zapracovala a naviac chápe, ako funguje optimalizácia kľúčových slov a podstata SEO optimalizácie. Na spoluprácu s ňou sa spoliehame aj do budúcnosti.

 

Marcel Ružička, zakladateľ SEO Hippie s.r.o.

 

 

STUDIO JŠ, s.r.o.

Vrelo odporúčam služby tejto spoločnosti. Určite ju využijem znova. Ďakujem za kvalitne odvedenú prácu, maximálna spokojnosť.

 

Juraj Švancár, konateľ

AIO Education logo

 

AIO EDUCATION, s.r.o.

Pani Toth-Zakariásovú môžem len odporučiť, nakoľko je z jej strany odvedená vždy 100% práca. Fungujeme na dlhodobej spolupráci a okrem vytvárania textov pre naše sociálne siete u nás realizuje aj lektorskú činnosť. Sústredí sa pritom na školenia profesionálnej a efektívnej zákazníckej komunikácie, prezentačné zručnosti, work-life balance a biznis protokol.

 

Ing. Lucia Hyžová, projektový manažér